OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bohumínská časovka

Martin Dluhý, neděle 20.5.2018 – Bohumínská časovka v krásném slunečném počasí vyhnala aspoň 9 závodníků z toho 8 závodících z  našich řad. Před startem modrobílí se scházeli v hojném počtu až se mi nechtělo věřit kolik nás ještě přijede.
Trasa byla rovinatá se třemi otočkami a jedním podjetím pod mostkem kde nás povzbuzoval Dužík Josef který se v tento den necítil dvakrát nejlépe. Galatík Roman z neznámých důvodu měl z rána na spěch a startoval jako první po domluvě s organizátory a jak tak spěchal rychle zpátky domů tak na trati jel jak s větrem o závod, dojel jako první v kat. C což mu gratuluji. Roman Jurečka si vedl taktéž bravurně ale bedna mu utekla a skončil na 4. pozici v kat. C a Beníček Tom v přípravě na časovku zde dojel na kole a dojel na 16. místě v též kategorii.
Z D kategorie jsem zde zahlédl Kopřivu Miroslava který si vedl dobře a v kategorii se umístil na 14. pozici.
Stančík Martin který před startem spekuloval s Dužíkem jak mu to krásně nepojede tak to bylo přesně naopak a dojel v první polovině na 7. místě.
Dva málo ostřílení závodnici v kategorii A Tom Kořínek a já Martin Dluhý jsme startovali jako poslední a takto jsme se mohli aspoň dorůžova vyspat, udělat povinnosti a krátce po poledni vystartovat. Tomáš startoval pár minut přede mnou a tak měl tu čest vždy po otočce zpátky mě podporovat a já jsem dojel na 7. pozici a Tom na 6. pozici 7 sekund přede mnou. Po dojetí do cíle Tomáš nebyl 100x rád za svůj výsledek a to z důvodu uvolněné hrazdy která se mu stala při průběhu závodu.
A na závěr zde máme Markovou Nikču která tento rok se přidala do naších řad a také tento rok začala jezdit na kole. Zde dojela na 9. místě ze 13 a dle mého má velmi krásný výsledek.
Na zakončení většina z nás si dala aspoň klobásku s posezením v hojném počtu našich lidí a tak kdo nedosáhl času jaký chtěl tak aspoň se nadlábnul.

Foto (ciklista)

Výsledky na stránkách SPACu