01-sportovni-odpoledne-20

Sobotní sportovní odpoledne

Niky – sobota 15. 2. 2020. Místo činu: CDU Sport Ostrava Jih. I když venku již panují jarní teploty a někteří z našich řad se už blíží k první najeté tisícovce tohoto roku, rozhodl se náš pan Chocholoušek (rozuměj pan Stančík) uspořádat pro náš cyklistický gang sportovní odpoledne ve výše zmíněném CDU Sport.

Sešli jsme se v hojném počtu, mnozí členové i se svými ratolestmi, přičemž nejmladší ratolest byla ještě v peřince a z náruče pana Knihovníka (rozuměj pan Dužík) nás kontrolovala při našich aktivitách. Mno a co že jsme to vlastně vyváděli? V nabídce byl badminton, fotbálek, florbal, ping-pong, lezecká stěna a také solná jeskyně. V aktivitách jsme se různě obměňovali, například záživný byl match v badmintonu, kdy se proti sobě postavili dva ostřílení borci Kopr s Knotkem a já s Danem a Filipem (jedna osoba) jsme se snažili držet s nimi tempo a pokud možno i míček ve vzduchu. Boj to byl opravdu velkolepý, neb bolest svalů, které byly v akci použity, jsem cítila další tři dny…
Následně se odehrával badminton s dětskými účastníky, kam jsem se vydala s nadějí odpočinku, ale kdeže… Malý Stančík totiž pochytil profesionální styl Velkého Stančíka a hrál ukázkově!
Kluci si mezitím rozdali match ve florbálku a nakonec jsme se všichni sešli pod lezeckou stěnou, kde mnozí z nás překonali svůj strach a vydali se vzhůru jištěni našim nejrychlejším mechanikem Markem Škvarkem! Nikdo na nikoho nespadl a ve zdraví jsme se postupně loučili a odcházeli zpět do svých domovů.
Tímto chci poděkovat panu Stančíkovi za organizaci této akce a doufám, že než pořádně šlápneme do pedálů, ještě se sejdeme.