20-o-cenu-verge

O cenu Verge – Czech Republic

Niky – V neděli 2. 4. 2020 náš klub pořádal již tradiční závod, tentokrát však se změnou názvu a nově pod taktovkou našeho Chocholouška (rozuměj pana Stančíka).

Počasí a hygienické podmínky nám přály a závodníci v poklidu vystartovali z frenštátského náměstí.
Letošní novinkou byla i sprinterská prémie, kterou ukořistil v první vlně startujících Jiří Hradil z týmu FORCE KCK Zlín a z druhé vlny si zašpurtoval Tomáš Galuška, taktéž z týmu FORCE KCK Zlín. V letošním ročníku byl pokořen rekord trati, o který se postaral Petr Swaczyna z klubu Cyklo tým Havířov. Trasu o délce 11,3 km a převýšení 610 m zdolal za 00:27:36, čímž vylepšil rekord trati o 47 vteřin.
Po úspěšném vyjetí Pusteven, kdy tepy dosahovaly maxima, se poté závodníci vrátili do zázemí startu, které bylo stejné jako loni a to v Radegastovně za vodou, které děkujeme za spolupráci. Zde na závodníky čekalo občerstvení v podobě gulášku a poté již probíhalo vyhlašování výsledků a předávání cen. Tyto zajistil Verge sport, jemuž děkujeme za spolupráci a podporu našeho závodu, který se letos pořádal po jedenácté.
Za náš modrobílý tým se účastnili: Galy, Alešek, Krikri, bEŇO a moje maličkost, kteří nejenže jeli závod, ale navíc pomáhali i s přípravou zázemí a podobně.

Výsledky

Foto (F. Raška)

Foto (jiri70)